فیروز ایازی

مدرس تنبور، عود، دیوان

روز حضور : دوشنبه

متولد بهار ۶۲ در کرمانشاه از سنین کودکی با ساز تنبور آشنا شد و به نواختن ساز پرداخت.
بدلیل علاقه به سازهای ایرانی طرز نواختن اکثر سازهای ایرانی را فرا گرفته. برای ارتقا سطح نوازندگی خود در ساز تنبور به نزد استاد کیخسرو پور ناظری رفت. استاد پورناظری ایشان را برای آموختن عود به استاد ارسلان کامکار معرفی کردند و بعد از آموزش کامل ساز عود و تنبور نزد این استاتید بزرگ، شروع به تدریس موسیقی در آموزشگاه ها و مراکز هنری کردنند. در دانشگاه نیز ساز ستار را نزد استاد کیوان ساکت ادامه داد.
او اجرا و فعالیت‌های فراوان و موثری در شهر قم ودیگر شهرهاداشته‌، مانند: تشکیل گروهای بزرگ و کوچکی می توان گروه ثنای علی ، تن یا و گروه  موسیقی آریاس که آهنگ سازی، تنظیم و سرپرستی این گروه را نیز عهده دار بوده است نام برد.
از دیگر فعالیتهای او:
آهنگساز فیلمهای مختلف از جمله رویای آسمانی1 و2(پخش از شبکه دو)، فیلم کوتاه کمی تامل و ..، آهنگسازی برای اجرای  تئاترهای مختلف. کسب مقام سوم در رشته دیوان نوازی کل کشور در تهران و ..
همکاری با گروهای چکامه و روح افزا در قم و گروه موسیقی کیوان ساکت تهران. آهنگسازی و تنظیم آهنگهای مختلفی که در زمینه های مختلف هنری ساخته و اجرا شده اند و همچنین انتخاب بعنوان هیت رئیسه انجمن موسیقی قم به مدت دوسال.