حمید فرهادی

مدرس گیتار

روز حضور : شنبه


حمید فرهادی متولد آذر ماه ۶۳ .
وی آموزش گیتار کلاسیک و فلامنکو مقدماتی را از سال ۷۸ نزد استادان مهدی امیری و حمید صائب آغاز نمود.
پس از آن به طور تخصصی به آموختن گیتار کلاسیک پرداخت و در مرکز تخصصی گیتار کلاسیک از محضر استاد فرزاد دانشمند بهره های فراوان برد.
 وی در دوره ی آموزش عالی نزد استاد کیوان میرهادی  به فراگیری هارمونی .تاریخ موسیقی و همچنین درک تکنیک های گیتار پرداخت و نیز افتخار آشنایی و بهره مندی از استادانی چون : پدرام فلسفی و دکتر مهرداد پاکباز سبب روی آوردن  به سبک های موسیقی  نوین و روز دنیا شد .
 و شیوه ی نوین تدریس موسیقی را در کلاس های پداگوژی دکتر مهرداد پاکباز فراگرفت.
وی از سال ۸۲ تا کنون به  تدریس در آموزشگاه های موسیقی اشتغال دارد که از آن جمله میتوان به آموزشگاه هایی چون : نوا.گلبانگ.مکتب خانه میرزاعبدالله.چکاوک.ماهور.آوا.
اشاره نمود.
از فعالیت های دیگر وی تدریس و ترویج نوازندگی آکادمیک در شهرهایی چون کاشان و تفرش..برگزاری اجراهای متعدد آموزشگاهی وهمچنین اجرای سالنی و رسیتال برای هنرجویان مستعد می باشد.
اجراهای متعدد تکنوازی و گروه نوازی در سراسر ایران از جمله ی فعالیت های ایشان بوده است که از میان آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
دانشگاه آزاد .
سازمان ملی جوانان.
اجرا برای بیماران خاص
 اجرا با گروه باربد سال ۸۲و ۸۳.
اجرای دوئت با استاد کیوان میرهادی سال ۹۱.
سرپرستی گروه گیتار و تکنوازی در ارکستر بزرگ هامون و پندار  به رهبری هاشم شریف زاده.
و...
از دیگر تلاش های وی در جهت گسترش موسیقی در شهر قم راه اندازی و سرپرستی کوارتت گیتار برای آقایان و خانم های مستعد می باشد
حمید فرهادی هم اکنون در حال تنظیم برخی  قطعات نوستالژی ایرانی برای گیتار کلاسیک و نگارش آنها و تالیف کتابی با همین موضوع می باشد.
وی دارای کارت صلاحیت تدریس از اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضو رسمی خانه ی موسیقی و کانون نوازندگان کلاسیک وفارق التحصیل رشته ی گرافیک می باشد .