حمید طباخیان

مدرس پیانو

روز های حضور : شنبه و دوشنبه

 

حمید طباخیان

متولد : ۱۳۶۹ قم

کارشناس ارشد نوازندگی پیانو دانشگاه هنر تهران

هنر موسیقی را از سن10 سالگی و با ساز نی آغاز نموده و در طی حدود 5 سال آموزش نزد اساتیدی نظیر استاد حاج ابراهیمی ،خواجوی و محمد یوسفی به فراگیری این ساز میپردازند.

سپس حدود 2سال از محضر استاد نامداری برای یادگیری ساز ویولن بهره جسته و،

درهمان زمان با ساز پیانو بیشتر آشناشده و نزد اساتید زیر به طور حرفه ای به فراگیری این ساز پرداخته اند.

ابتدا دوره مقدماتی درقم نزد استاد بادی و سپس جهت تکمیل فرایند یادگیری به تهران رفته و نزد اساتید برجسته زیر به کسب مهارت پرداخته اند :

 آقای "تیگران مسروپیان"  پیانیست ِ ارمنستانی ارکستر لوریس چکنواریان  ، آقای مهرداد مرادی دانش آموخته از روسیه ، آقای رضا طاهری کارشناس ارشد نوازندگی پیانو و استاد دانشگاه هنر تهران و همچنین آقای سپهر قاضی اصفهانی فارغ التحصیل رشته نوازندگی پیانو مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه هنر و نفر دوم آزمون ارشد، نفر اول جشنواره فجر و نماینده استاد انوشیروان روحانی در اصفهان.

همچنین ایشان قبل از ورود به دانشگاه هنر فعالیت موسیقی را همراه با علم تیوری موسیقی و هارمونی ابتدا درقم نزد استاد فروتن و سپس در تهران در موسسه هفت هنر نزد استاد صابونی دنبال کرده اند‌.

 

از جمله فعالیتهای ایشان میتوان به همکاری با گروه موسیقی کلاویسل ،اجرا در مراسم رونمایی از کتاب در تهران و همچنین اجرای رسیتال و دوئت با کنترباس و نیز اجرای کنسرت قطعه ۶ دستی در دانشگاه هنر اشاره کرد.


لازم به ذکر است ایشان دارای گواهینامه و تاییدیه کیفیت در نوازندگی و همچنین صلاحیت تدریس از موسسه اقلیم هفت هنر و همچنین اساتید نام برده فوق می باشند.